TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Bulgaristan'da vatandaşlık işlemleri için tek güveneceğiniz şirket, T.C. Sofya Büyükelçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketidir. * Bizleri tercih etmeniz ve piyasadaki dolandırıcıların tezgahına düşmemeniz tavsiye edilir * Tüm ayıntıları ve fiyatlarımızı VATANDAŞLIK bölümünde görmeniz mümkün * Whatsapp, Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127

BULGARİSTAN'DA EMLAKÇILIK

TürkuazBG LTD Şti., Başkent Sofya ve Bulgaristan genelinde satılık emlak, arsa, arazi, ofis, depo, lokanta, kafeterya bulmada Sizlere yardım elini uzatır. Özellikle Bulgaristan'a yatırım veya şirket kurma amacıyla gelen Türkiye'li ve Batı Avrupa'lı iş insanları emlak bulma konusunda büyük sıkıntı çekerler. Bulgaristan'a yeni gelen iş insanlarının en büyük eksikliği, buradaki piyasayı bilmemelerinden kaynaklanır. Genelde ofis veya konut arayan Türkiye'li ve Batı Avrupa'lı iş insanları ilgili satış kontratını imzalarken Yeminli Tercüman kullanmaya yaklaşmazlar ve hiç farkına bile varmaksızın buradaki aracı emlakçı şirketlerin veya mülk sahibinin tuzağına düşerler. Şirketimiz emlak veya arazi bulmanızda Sizlere yardımcı olur ve bu hizmet için sadece %2 civarında bir pay alır. İşi garantiye almak amaciyla satış kontratı Noter nezdinde imzalanır ve devir işlemleri yine Noter'de yapılır.

 

ÖDEME: Verdiğimiz hizmet için gerekli ücret, WEB sitemizin İLETİŞİM BİLGİLERİ sayfasında yer alan TürkuazBG LTD Şti.'ninbanka hesap numarasına önceden yatırılır ve fatura verilir. Havale için bankanın aldığı komisyon ücreti tamamiyle müşteriye aittir ve asla TürkuazBG LTD Şti. tarafından karşılanmaz/üstlenilmez/paylaşılmaz!


Copyright © 2014. All Rights Reserved.