TürkuazBG LTD

Ziyaretçi

3 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

istan'da vatandaşlık işlemleri için tek güveneceğiniz şirket, T.C. Sofya Büyükelçiliği tarafından referansı olan TürkuazBG LTD şirketidir. * Bizleri tercih etmeniz ve piyasadaki dolandırıcıların tezgahına düşmemeniz tavsiye edilir * Tüm ayıntıları ve fiyatlarımızı VATANDAŞLIK bölümünde görmeniz mümkün * Whatsapp, Viber ve Telefon üzerinden sıcak hattımız: 00 359 888 573 127

AVUKATLIK VE HUKUK DANIŞMANLIĞI

Şirketimiz, her alanda ve özellikle madur duruma düşen iş insanlarına, öğrencilere, gürbetçilere veya sıradan vatandaşa deneyimli Avukat bulmada yardımcı olur. Büromuzun tavsiye ettiği veya yönlendirdiği Avukatlar, hukukun üstünlüğü ile hareket ederek, büyük titizlik ve özveri ile davranırlar ve çalışırlar. Öte yandan defalarca denenmiş ve büyük tecrübeye sahiptirler. Kendilerine her konuda güvenebilirsiniz. Piyasada dolaşan, hakkında soruşturma açılan, duruşmalara hiç gelmeyen, asıl amacı Sizi dolandırmak ve elinizden parayı almak olan çok sayıda Avukat vardır. Uyarması bizden!

ÖDEME: Verdiğimiz hizmet için gerekli ücret, WEB sitemizin İLETİŞİM sayfasında yer alan TürkuazBG LTD Şti.'nin banka hesap numarasına önceden yatırılır ve fatura verilir. Havale için bankanın aldığı komisyon ücreti tamamiyle müşteriye aittir ve asla TürkuazBG LTD Şti. tarafından karşılanmaz/üstlenilmez/paylaşılmaz!


Copyright © 2014. All Rights Reserved.